Фахівці ГУ Держпраці надали консультацію керівництву ТзОВ «Європет» щодо охорони праці на підприємстві

13 лютого 2018

Днями за участі фахівців ГУ Держпраці у Львівській області  у ТзОВ «Європет» відбувся семінар.

Фахівці надали консультацію щодо організації функціонування системи управління охороною праці на підприємстві.                                                                            

Розповіли про причини  та  обставини  нещасних  випадків в галузі з переробки пластмас.

Також йшлося про заходи для запобігання вибухів природного газу та отруєнь чадним газом.

Разом з тим наголошено на   відповідальності, яку  несе роботодавець  у зв’язку з набранням чинності Закону України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці.

Серед іншого, фахівці ГУ Держпраці розповіли про порядок проведення  медичних оглядів працівників певних категорій, який призначений для працівників, зайнятих на важких роботах,  роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці  або таких,  де  є  потреба у професійному доборі.

Директор  ТзОВ  «Європет» Юрій Іськів зазначив, що підприємство займається обробленням неметалевих відходів та брухту. Водночас він запевнив, що керівництво ТзОВ  «Європет» приділяє значну увагу дотриманню  вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки. Основне та допоміжне технологічне обладнання обладнане справними засобами захисту та контролю виробництва.  Працівники підприємства забезпечені відповідно до чинних норм  засобами індивідуального захисту, спецодягом та миючими речовинами.