Голова Держпраці Ігор Дегнера у прямому ефірі інформаційного марафону Суспільного розповів про відновлення державного контролю за дотриманням прав працівників

04 жовтня 2023
✅? Голова Держпраці Ігор Дегнера у прямому ефірі інформаційного марафону Суспільного розповів про відновлення державного контролю за дотриманням прав працівників.
Очільник Служби акцентував, що під час війни інспектуванню підлягають лише питання оформлення трудових відносин, законності припинення трудових договорів та дотримання вимог Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».
Проте зазначив, що перевірки можуть проводитися виключно на підставі звернення працівників про порушення їхніх трудових прав, за дорученням Прем’єр-міністра, зокрема щодо дотримання строків виплати заробітної плати, та у разі настання нещасного випадку на виробництві.
Ігор Дегнера також розповів про ризики незадекларованої праці, наголосив на важливості розвитку в суспільстві культури оформлення трудових відносин та підкреслив невиправну шкоду, яку завдає неформальна зайнятість обороноздатності країни.