Голова Держпраці Роман Чернега взяв участь у інтерактивному спілкуванні зі студентською спільнотою

26 квітня 2019

Голова Держпраці Роман Чернега взяв участь у заході,  присвяченому 100-річному ювілею Міжнародної організації праці та Всесвітньому дню охорони праці, “Інтерактивне спілкування зі студентською спільнотою”.

На заході також були присутні міжнародні експерти та національні координатори Міжнародної організації праці, представники видавництва журналів «Охорона праці», «Промислова безпека», а також студенти вищих навчальних закладів міста Києва.

Основна мета заходу підвищити обізнаність студентів про світ праці, ознайомити з діяльністю МОП, яка спрямована на просування принципів гідної праці, та популяризувати Всесвітній день охорони праці серед молоді.

Роман Чернега у вітальному слові розповів студентській спільноті про роботу  Держпраці, побажав успіхів у майбутньому працевлаштуванні та закликав дотримуватися трудового законодавства.

Під час заходу відбулося інтерактивне спілкування молоді з експертами, де кожен мав змогу отримати вичерпні відповіді на свої питання, зокрема:

– про діяльність та функції Державної служби з питань праці, доповіла заступник директора департаменту з питань праці Держпраці України – Олена Коновалова;

– питання працевлаштування молоді, розповів старший технічний радник проекту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» – Джемал Ходжич;

– про правову площину питання оплати праці, доповів національний координатор проекту «Оплата праці в Україні: технічна допомога задля подолання заборгованості із заробітної плати, встановлення мінімальної зарплати та рівного винагородження» – Андрій Фіголь.

.