Головне управління Держпраці у Львівській області провело семінар на КВПФ «Будекстра».

12 вересня 2015

Мета проведення превентивниого заходу це – зменшення виробничого травматизму на підприємстві, дотримання вимог нормативно-правових актів з трудового законодавства та охорони праці працівниками та роботодавцем.

На семінар- нараді працівників підприємства було ознайомлено з гарантіями прав на охорону праці, організацією охорони праці на підприємстві, із документами, що належать до нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, відповідальністю за порушення законодавства про охорону праці.

Особливу увагу акцентували на головних вимогах при виконанні будівельно-монтажних робіт, проведенні навчання та перевірки знань працівників та спеціалістів з охорони праці, проведенні їм інструктажів, а також забезпеченні працівників засобами індивідуального захисту у відповідності до галузевих норм.

Також присутнім нагадали про дотримання вимог правил будови та безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів при експлуатації на будівельних майданчиках.

Під час семінар- наради було надано консультації працівникам щодо заключення цивільно-правових угод, штрафів за порушення при прийнятті на роботу, вимог при оформленні документації при початку будівництва та вимог правил при проведенні технічних оглядів та реєстрації підйомних механізмів.