Головне управління Держпраці у Львівській області провело семінар-нараду з працівниками КП «Дрогобичтеплоенерго» ДМР

12 вересня 2015

Під час заходу обговорено стан охорони праці на підприємстві; зміни до ЗУ «Про охорону праці», основні вимоги при переводі водогрійних котлів та на альтернативне паливо.; штрафні санкції щодо порушень вимог чинного законодавства про працю та відповідальність роботодавця, реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці.

В виступі головного державного інспектора відділу нагляду у будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Львівській області Місика М.Д. акцентовано увагу, що на даний час Головне управління Держпраці у Львівській області спрямовує свою діяльність на проведення превентивних заходів з питань охорони праці та промислової безпеки направлену на зменшення травматизму на підприємстві, також ознайомлено присутніх із основними відмінностями, особливостями роботи та факторами небезпеки промислових твердопаливних котлів, надано консультацію щодо організації функціонування системи управління охороною праці на підприємстві.

Головним державним інспектором відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці ГУ Держпраці у Львівській області Карпином І.І.. проаналізовано заходи, які застосовуються на підприємстві під час виконання робіт з експлуатації та обслуговування електроустановок, утримання у безпечному технічному стані електрообладнання, їх відповідність вимогам нормативно-правових актів з охорони праці , також була наведена статистика травматизму в енергетичний галузі за поточний рік в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року.

Головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно правових актів Управління з питань праці ГУ Держпраці у Львівській області Нагірняк Г.М. ознайомлено слухачів семінару із змінами трудового законодавства, що стосуються оплати праці, гарантіями забезпечення права громадян на працю. Надано консультації працівникам, щодо застосування норм трудового законодавства, акцентовано увагу присутніх на відповідальності за порушення законодавства про працю.