Головне управління просить суд заборонити ПП «ТОР» експлуатувати обладнання та виконувати роботи, що несуть загрозу для працівників

07 листопада 2019

Головним управлінням Держпраці у Львівській області проведено позапланову перевірку з питань охорони праці у ПП «ТОР». Під час заходу державного контролю встановлено, що посадові особи підприємства не виконали законні вимоги держінспектора зазначені у приписі. Фахівцями було повторно виявлено порушення вимог чинних нормативно – правових актів з охорони праці, які становлять загрозу здоров’ю і життю працівників.

Зокрема на підприємстві продовжують виконувати роботи підвищеної небезпеки та експлуатувати машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки без дозволу Держпраці.

Також роботодавець не зареєстрував у Головному управлінні Держпраці  декларацію відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства про охорону праці.

Відтак, Головне управління звернулось до Львівського адміністративного окружного суду щодо застосування заходів реагування у сфері державного нагляду до ПП «ТОР». Фахівці Держпраці просять заборонити експлуатацію 4-х електричних однобалкових підвісних кранів та трансформаторної підстанції ЗТП  10/0,4 кВ. Окрім цього, заборонити роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра, зберігання балонів із стисненим, зрідженим, вибухонебезпечним та інертним газом та роботи в діючих електроустановках напругою понад 1000 В та в зонах дії струму високої частоти до усунення усіх порушень.