Головним управлінням завершено перевірку за фактами заборгованості по заробітній платі у КП «Міська лікарня Соснівської міської ради»

26 серпня 2021

За дорученням Першого віце-прем᾿єр-міністра – Міністра економіки України та Державної служби України з питань праці завершено перевірку за фактами заборгованості по заробітній платі на комунальному підприємстві «Міська лікарня Соснівської міської ради» .

Під час інспекційного відвідування встановлено факти порушення строків виплати заробітної плати, а також виплати її не в першочерговому порядку. Загальна сума заборгованості становить 1,7 млн грн перед 72 працюючими та 19 звільненими працівниками за квітень-червень цього року.

Також встановлено, що у травні відбулося зменшення тарифних ставок і посадових окладів всіх працівників закладу. Паралельно з цим зафіксовані факти збільшення посадових окладів чотирьом керівникам та встановлення премій керівнику закладу. Зазначимо, що це відбувалося за наявності заборгованості із виплати заробітної плати.

Матеріали заходу контролю вже спрямовані до органів Національної поліції для порушення кримінального провадження по факту умисної невиплати заробітної плати медичним працівникам, що містить ознаки злочину, відповідальність за який передбачена статтею 175 Кримінального кодексу України.