ГУ Держпраці у Львівській області призначено спеціальні розслідування 4 нещасних випадків

17 квітня 2019

Резонансних групових нещасних випадків на виробництві, під час яких загинуло двоє і більше осіб протягом звітного періоду станом на  17.04.2019 року  не було.

 Крім того, інформуємо, що протягом звітного періоду станом на 17.04.2019 року  призначено спеціальні розслідування нещасних випадків, а саме:

Як йдеться у повідомленні, що надійшло з підприємства, 09.04.2019  стався нещасний випадок зі смертельним наслідком з водієм ФОП Тереха. Водій отримав завдання  щодо перевезення працівників ВП “Шахта “Червоноградська”  з с. Низів Сокальського р-ну до ВП “Шахта “Червоноградська” та у зворотному напрямку. З невідомих причин він заїхав на територію ТзОВ «Фердінант Груп» в с. Острів Сокальського р-ну для проведення огляду автобуса. О 17 год. 05 хв. при проведенні огляду  потерпілий був смертельно травмований автобусом, який злетів з домкрату.  

Як йдеться у повідомленні, що надійшло з підприємства, 10.04.2019 стався нещасний випадок зі смертельним наслідком з громадянкою, яка виконувала роботи на території в/ч А0807 у м. Самборі, відповідно до договору про виконання робіт № 4 від 01.04.2019 року укладеного з ТзОВ «Військсервіс-Волонтер». Громадянка виконувала роботи у їдальні на території в/ч А0807 м. Самбір Львівської області. Зранку 10.04.2019 року її виявили без ознак життя у приміщенні їдальні. Ймовірна причина смерті-природня.

Як йдеться у повідомленні, що надійшло з підприємства,11.04.2019  стався нещасний випадок зі смертельним наслідком з заступником директора з адміністративно-господарської роботи Ліцею № 15 Львівської міської ради. Під час виконання поточних ремонтних робіт у ліцеї, заступник директора з адміністративно-господарської роботи зауважив, що матеріалів для продовження робіт не вистачає. Потерпілий разом з робітниками виїхали приватним автомобілем у магазин для придбання необхідних матеріалів. Під час поїздки потерпілий знепритомнів. Була викликана швидка медична допомога, лікарі якої констатували смерть. Ймовірна причина смерті-природня.

Як йдеться у повідомленні, що надійшло з підприємства, 15.04.2019 стався нещасний випадок зі смертельним наслідком з молодшим приймальником товарів магазину «Продукти-1207» ТзОВ «АТБ-Маркет». Молодший приймальник товарів близько 19 год. 00 хв пішов у туалетну кімнату магазину. О 19 год. 30 хв. його виявили у приміщені туалету, зачиненого зсередини, без ознак життя. Була викликана швидка медична допомога, лікарі якої констатували смерть. Ймовірна причина смерті- природня (відрив тромбу).