ГУ Держпраці у Львівській області з 14 по 21 листопада розпочато розслідування 4 нещасних випадків

21 листопада 2018

Впродовж 14-21 листопада 2018 року  Головним управлінням Держпраці у Львівській області призначено спеціальні розслідування нещасних випадків, які трапились:

  • 14.11.2018 року стався нещасний випадок зі смертельним наслідком з громадянином, який виконував роботи у ТзОв «Праймаксбуд»на підставі цивільно-правової угоди. Потерпілий виконував роботи з очистки гранітних елементів. Знаходячись на риштуванні впав з висоти, що призвело до його смерті.
  • 11.2018 року стався груповий нещасний випадок з лікарем – ендоскопістом та двома водіями Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна лікарня». В приймальне відділення лікарні, поступив виклик привезти консультанта лікаря ендоскопіста для пацієнта урологічного відділення. Для цього, черговим лікарем, було надано автомобіль КРАФТЕР, для доставки у лікарню з дому лікаря ендоскопі ста. На перехресті вулиць Стрийської та В. Великого автомобіль потрапив у ДТП, внаслідок якої  працівники отримали травми і доставлені у лікарню.
  • 11.2018 року стався нещасний випадок з заступником начальника з загальних питань Медичного реабілітаційного центру МВСУ «Перлина Прикарпаття». Потерпілий перевіряв виконання робіт з перекриття складського приміщення підрядною організацією. Оглядаючи примикання підвісу естакади накритої шифером до господарської будівлі, ймовірно послизнувся і провалився в шиферному накритті, впав  з висоти 4,3 м на бетонну поверхню, внаслідок чого отримав відкриту ЧМТ.
  • 11.2018 року стався нещасний випадок зі смертельним наслідком з електромеханіком систем передавання електрозв’язку Львівської філії ПАТ «Укртелеком». Працівниця знаходилась на роботі на дільниці СЛД № 4. Близько 19.30 її виявили непритомною на сходовому марші СЛД № 4. Імовірна причина смерті – природна.