Завершено розслідування смертельного нещасного випадку

08 листопада 2018

Комісія, утворена ГУ Держпраці у Львівській області, завершила розслідування смертельного нещасного випадку, що стався 17 серпня 2018 р. з начальником станційно–лінійної дільниці № 3 м. Трускавець Львівської філії ПАТ „Укртелеком”.

Так, 17 серпня 2018 року начальник станційно–лінійної дільниці був знайдений без ознак життя в кімнаті відпочинку, яка знаходилась у приміщенні Центру обслуговування абонентів станційно-лінійної дільниці № 3 м. Трускавець.

Комісія дійшла висновку, що цей нещасний випадок стався внаслідок незадовільного стану здоров’я потерпілого від загального захворювання – атеросклеротичної хвороби серця і визнається таким, що не пов’язаний з виробництвом.

Водночас, комісією встановлено, що потерпілий перебував на території підприємства у стані алкогольного сп’яніння, що підтверджено висновком судово-медичної експертизи.

 Для запобігання подібним випадкам комісією рекомендовано:

Внести зміни та доповнити  Положення про станційно-лінійні дільниці ЛФ ПАТ «Укртелеком» пунктом у наступній редакції:
«не допускати перебування на робочих місцях, у приміщеннях та на території товариства працівників у стані алкогольного, наркотичного або психотропного сп’яніння».

Організувати повторне ознайомлення під особистий розпис з Правилами внутрішнього трудового розпорядку працівників структурних підрозділів підприємства.

При складанні списків на проведення періодичних медичних оглядів працівників надавати медичним закладам інформацію про осіб, які у міжоглядовий період часто перебували на лікарняних і потребують більш детального обстеження.