Як діяти роботодавцеві, якщо дата повернення працівника з військової служби під час мобілізації не збігається з датою фактичного виходу його на роботу (наприклад, служба закінчилася в січні, а працівник вийшов на роботу в лютому)?

13 жовтня 2015

Питання щодо врегулювання трудових відносин належить до компетенції Міністерства соціальної політики України та його регіональних підрозділів, обласних, районних, міських управлінь праці та соціального захисту населення.
Слід пам’ятати, що може існувати низка об’єк­тивних і суб’єктивних причин, через які працівник не зміг своєчасно повернутися на попереднє місце роботи після звільнення з військової служби. Тому, щоб з’ясувати всі причини та обставини й ухвалити законне рішення, радимо до кожного такого факту застосовувати індивідуальний підхід.
Повідомляємо, що Міністерство соціальної політики України наказом від 6 лютого 2015 року № 114 затвердило Порядок ведення Єдиного реєстру учасників антитерористичної операції. Відповідно до пункту 11 Порядку відомості з Реєстру можуть надаватися на письмові запити осіб про себе, а також уповноваженим органам державної влади для виконання покладених на них завдань.