Як вберегтись від нещасних випадків в осінньо-зимовий період розповіли на семінарі автотранспортним підприємствам

24 листопада 2017

У четвер, 23 листопада, відбувся семінар для представників автотранспортних підприємств Львівської області. Під час заходу присутні обговорили стан охорони праці та безпеки руху на підприємствах автомобільного транспорту Львівщини та поспілкувалися щодо шляхів зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод та травматизму під час здійснення перевезень.

В рамках семінару начальник управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Львівській області Іван Луцик розповів про вимоги законодавства при використанні найманої праці перевізників. Іван Луцик наголосив на важливості дотримання належного технічного стану транспортних засобів. Разом з тим він закликав організовувати регулярні медичні обстеження водіїв. Відтак, він ознайомив з порядком проходження медичних оглядів водіїв транспортних засобів, а також окреслив основні вимоги при проведенні навчань і перевірки знань водіїв з питань охорони праці. Окрім цього, Іван Луцик повідомив про напрямки здійснення державного нагляду у транспортній галузі.

У свою чергу, головний державний інспектор ГУ Держпраці у Львівській області Наталія Щерба повідомила, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору. Окрім цього, вона розповіла про відповідальність, яка передбачена за використання незадекларованої праці.

До слова, семінар проведено ГУ Держпраці у Львівській області спільно з Львівською облдержадміністрацією, Львівською міською радою, Управлінням Укртрансбезпеки у Львівській області, а також об’єднання профспілок, фонду соціального страхування та представників асоціації перевізників.