Інформація про надання методичної допомоги виробничому підрозділу ТзОВ «Барком»

15 жовтня 2015

13 жовтня 2015 р. головним державним інспектором відділу нагляду в АПК та СКС Управління нагляду промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Михайлівим Г.В. надано методичну допомогу з охорони праці працівникам виробничого підрозділу ТзОВ «Барком» (с. Дубляни Самбірського р-ну). Методичну допомогу надано по наступних питаннях: стан охорони праці у виробничому підрозділі; основні вимоги ЗУ «Про охорону праці», безпечне виконання робіт підвищеної небезпеки.

Доповідач Михайлів Г.В. наголосив, що ГУ Держпраці у Львівській області спрямовує свою діяльність на проведення превентивних заходів з питань охорони праці та промислової безпеки, направлену для попередження нещасних випадків, пов’язаних з веденням сільськогосподарських робіт. Основними причинами виникнення нещасних випадків у сільському господарстві є :

а) порушення правил безпеки при експлуатації транспортних засобів;

б) не встановлення належного контролю за випуском сільськогосподарської техніки на лінію та повернення її у визначені для стоянки місця;

в) порушення трудової і виробничої дисципліни працівниками ;

г) порушення правил безпеки при експлуатації електроустановок та проведенні ремонтних робіт.

З метою попередження виробничого травматизму на сільськогосподарських роботах, тваринництві працівникам служби охорони праці необхідно посилити контроль за :

–        дотриманням правил безпеки при експлуатації машин і механізмів, іншого сільськогосподарського обладнання; дотриманням вимог охорони праці при експлуатації електроустановок; проведенням планових та позапланових інструктажів з охорони праці на робочих місцях, проведенням навчання та атестацій з питань охорони праці робітників та спеціалістів, забезпеченням працівників спецодягом, спецвзуттям та засобами індивідуального захисту.