Інформація про проведення превентивних заходів в ТзОВ «Радехівтеплоенерго»

15 жовтня 2015

15.10.15р., в ТзОВ «Радехівтеплоенерго» проведено семінар за участю головних державних інспекторів ГУ Держпраці у Львівській області Володимира Вовка та Наталії Щерби.

 На семінарі доведено до працівників ТзОВ «Радехівтеплоенерго» основні аспекти Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці», яким внесено зміни до Кодексу законів про праці України та зміни до нормативно – правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

 В. Вовк акцентував увагу присутніх на організаційні та технічні заходи при експлуатації газового господарства. Ознайомив з новими «Правилами безпеки систем газопостачання». Також наголосив про необхідність дотримуватись графіку технічного обслуговування і поточного ремонту газопроводів і газовикористовувальних установок, проводити цільові інструктажі з працівниками на робочому місці .

Н. Щерба ознайомила працівників, щодо гарантій забезпечення права громадян про працю, гарантії при укладенні, зміні та припиненні трудового договору, порядок виплати та нарахування заробітної плати, щорічних, додаткових відпусток та порядок нарахування індексації грошових доходів.