У ТзОВ «Борислававтотранс» проведено семінар з працівниками

15 жовтня 2015

На тему: “Закон України ” “Про охорону праці” “Правила з охорони праці на автомобільному транспорті ” та зміни в трудовому законодавстві, що стосуються оплати праці та кадрової роботи”

   Мета: проведення превентивних заходів щодо зменшення виробничого травматизму на підприємствах, а саме, ознайомлення з основними завданнями Державної служби України з питань праці, гарантії прав на охорону праці, організація охорони праці на підприємстві, документи, що належать до нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, відповідальність за порушення законодавства України про Охорону праці, ознайомлення з основними аспектами Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці” №77- VII від 28.12.14, яким внесено зміни до Кодексу законів про працю України та іншими законодавчими актами, що регламентують питання праці. «Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів».                                                                                          

Євген Сметанюк –   В своєму виступі головний державний інспектор наголосив про пріоритетні напрямки по забезпеченню безпечних умов праці на автомобільному транспорті, та особливо в осіньо-зимовий період, значимість нормативно-правових актів, та їх дотримання, про дієве функціонування системи управління охороною праці на підприємстві, що основною діяльністю є перевезення пасажирів на автомобільним транспортом. Проаналізовано оперативні відомості про нещасні випадки зі смертельними наслідками за 2014-2015 роки по пасажирських перевезеннях   України.

   Головним державним інспектором відділу контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Львівській області Ольга Сироїжка ознайомила працівників із змінами трудового законодавства, що стосується оплати праці, гарантіями забезпечення права громадян на працю. Надала консультації працівникам щодо норм трудового законодавства, акцентувала увагу присутніх на відповідальності за порушення законодавства про працю.      

На семінарі присутні:   Директор   Семйоник Б.І., головний механік Пріцак Т.Б.,         медичний працівник Опаленко Т.І.

Представникам Головного управління Держпраці у Львівській області надано вичерпні відповіді на питання, які були поставлені учасниками семінару.