Інтерактивні уроки та бесіди: на Львівщині відбулася інформаційна кампанія в межах конкурсу «Охорона праці очима дітей»

22 лютого 2019

В межах проведення регіонального етапу  Всеукраїнського конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей»  на Львівщині відбулася  інформаційна кампанія у навчальних закладах області.

 Під час інтерактивних уроків, лекцій та бесід фахівці ГУ Держпраці у Львівській області  розповіли  потенційним  конкурсантам про  вимоги для безпечної праці.  

Зокрема, учні  дізналися про засоби індивідуального захисту, їх види та призначення.

Окрім цього,  інспектори окреслили професії, які вважаються найбільш травмонебезпечними.

Водночас дітей та молодь поінформували про те, до яких робіт заборонено залучати неповнолітніх. Так, не допускається залучення неповнолітніх до праці на важких роботах і на роботах із шкідливими або небезпечними умовами праці, на підземних роботах. Також заборонено залучати їх до нічних, надурочних робіт та робіт у вихідні дні, а також до підіймання і переміщення речей, маса яких перевищує встановлені для них граничні норми.

При цьому  викладачам та учням  навчальних  закладів  детально роз’яснили  умови проведення конкурсу «Охорона праці очима дітей»,  критерії  оцінювання робіт,  вимоги до оформлення малюнків.

Для візуалізації цієї тематики їм  продемонстрували зразки засобів індивідуального захисту та малюнки студентів, які вже представлялися на розгляд конкурсній комісії.

Нагадаємо, що на Конкурс подають малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю. Розмір роботи не має бути більшим за формат А-2. Роботи не потрібно оформляти рамкою, паспарту, наклейками тощо.

Роботи, що посядуть І, ІІ і ІІІ місця у першому відбірковому турі Конкурсу будуть нагороджені відповідними дипломами та подарунками. Художні твори переможців, які посядуть І місце будуть надіслані  до ДП Редакція журналу «Охорона праці» для участі у фіналі Конкурсу.