Керівники обласних управлінь Держпраці та ДПС Львівщини обговорили план спільних дій в частині виявлення незадекларованої праці

11 вересня 2019

Сьогодні начальник Головного управління Держпраці у Львівській області  Ольга Вільхова та в.о. начальника Головного управлінням ДПС у Львівській області Василь Кресяк під час робочої зустрічі обговорили план спільних дій в частині виявлення незадекларованої праці.

Під час зустрічі сторони обговорили  новий порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, обмінялись досвідом в частині виявлення нелегальних працівників та обговорили шляхи подальшої співпраці. Зокрема, йшлося про обмін інформацією та спільні контрольні заходи.

Відтак, домовились ще цього тижня затвердити графік спільних перевірок.

«Головним управлінням вже розпочато проведення інспекційних відвідувань з питань оформлення трудових відносин на підприємствах та у фізичних осіб-підприємців галузей, які на Львівщині визнано найбільш ризиковими в частині використання незадекларованої праці», – повідомила Ольга Вільхова.

До слова, ризикованими на Львівщині є торгівельна, готельно-ресторанна сфера, будівництво, транспорт та промисловість. 

Також під час зустрічі обговорено зміни до Порядку накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення та механізм накладення штрафних санкцій на підставі акта перевірки ДПС та її територіальних органів.