Фахівці ГУ Держпраці провели семінар для працівників товариства з обмеженою відповідальністю

23 травня 2017

Днями  фахівці ГУ Держпраці провели семінар – нараду на ТзОВ «ІВЦ». В рамках заходу працівників підприємства було ознайомлено з основними завданнями Державної служби України з питань праці,  організацією охорони праці на підприємстві.

Головний державний інспектор ГУ Держпраці у Львівській області Оксана Яворівська  повідомила про гарантії забезпечення права громадян на працю, розповіла про механізм  укладення трудового договору,  гарантії при укладенні, зміні та припиненні трудового договору,  адміністративну, кримінальну  відповідальність за порушення законодавства про працю.

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді на транспорті та звязку Управління нагляду в промисловості і на  об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Львівській області  Василь Смигора поінформував про головні вимоги при виконанні будівельно-монтажних, газозварювальних та  монтажних робіт в траншеях. Він нагадав присутнім  про дотримання вимог правил  безпечної експлуатації транспортних засобів, безпечного виконання робіт з електроінструментом.

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді на   транспорті та звязку Управління нагляду в промисловості і на  об’єктах підвищеної   небезпеки ГУ Держпраці у Львівській області Григорій Фургало нагадав присутнім  про  дотримання вимог правил  безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском,  поінформував про порядок реєстрації котлів, їх технічне опосвідчення.

Головний державний інспектор відділу експертизи умов праці Марта  Пилипів висвітлила питання про пільги та компенсації працівникам, зайнятим на роботах із шкідливими і важкими умовами праці,

Головний державний інспектор відділу з питань гігієни праці Уляна Орищак   окреслила загальні питання   щодо проведення попереднього та періодичних медичних оглядів працівників.