Після рішення Апеляційного суду підприємство все-таки сплатило штраф за порушення законодавства

20 липня 2017

У середу, 19 липня, до ГУ Держпраці надійшов лист, в якому підприємство ТзОВ «АРТ БУД Л» повідомляє, що сплатило штраф у розмірі 43500 гривень за порушення законодавства. Разом з тим  підприємство   надало підтверджуючі документи.

Раніше під час перевірки, яку здійснювали  фахівці ГУ Держпраці у Львівській області на ТзОВ «АРТ БУД Л» було встановлено, що працівники не отримують оплату у подвійному розмірі за роботу у святкові дні.

ГУ Держпраці винесено припис, яким зобов’язано виплатити працівникам належні їм кошти.

Окрім цього, за результатами перевірки  на  ТзОВ «АРТ БУД Л»  накладено штраф у розмірі 43500 гривень.

Втім ТзОВ «АРТ БУД Л» звернулося до суду з адміністративним позовом про визнання протиправною постанову ГУ Держпраці про накладення штрафу.  Однак Львівський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні позивних вимог ТзОВ «АРТ БУД Л» .

Не погодившись із рішенням Львівського окружного адміністративного суду, ТзОВ «АРТ БУД Л» подало апеляційну скаргу у Львівський апеляційний адміністративний. Проте  суд ухвалив рішення апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю залишити без задоволення, а постанову  Львівського окружного адміністративного суду залишити без змін.