На Дрогобиччині введено в експлуатацію бурову установку для газової свердловини

05 липня 2019

За участі головного державного інспектора відділу нагляду у гірничодобувній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області відбулося прийняття в експлуатацію  бурового верстату IDECO SBS DIR-806   (вантажопідйомністю – 160 т.) для буріння свердловини № 8 Бистрицька.

Свердловина змонтована ТОВ «Бурова компанія «Горизонти» в Дрогобицькому районі.                        

Участь в комісії представника Держпраці  для введення змонтованої бурової установки в роботу  здійснюється після повної готовності бурової установки, її випробування, обкатування всього обладнання, за наявності документації з охорони праці та промислової безпеки та укомплектованої бурової  бригади.                                                                                                   

Готовність до пуску бурової установки в роботу здійснюється за рішенням комісії  згідно наказу по підприємству. 

Зазначимо, що до складу  комісії  увійшли  представники виконавців робіт ТОВ «Бурова компанія «Горизонти», головний державний інспектор відділу нагляду у гірничодобувній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області.                                                      

Згідно висновку комісії буровий верстат IDECO SBS DIR-806   (вантажопідйомністю – 160 т.) для буріння свердловини № 8 Бистрицька виконаний монтажем згідно вимог нормативно-правових  актів з охорони праці і готовий до введення в експлуатацію

Відтак  складено акт щодо введення в експлуатацію.