На Львівщині прийнято в експлуатацію  ще одну  установку для буріння свердловини     

30 березня 2018

За участі головного державного інспектора відділу нагляду у гірничодобувній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області відбулося прийняття в експлуатацію  бурової установки ZJ- 40 для буріння свердловини № 312 Майницької площі. Свердловина розташована у  селі Велика Білина, що у  Самбірському районі Львівської області. Установка змонтована ТОВ «Нафтогазбуріння».

Участь у комісії представника Держпраці для введення змонтованої бурової установки в роботу здійснюється після повної готовності бурової установки, її випробування, обкатування всього обладнання та за наявності укомплектованої бурової бригади.

Готовність до пуску бурової установки в роботу здійснюється за рішенням комісії, згідно наказу по підприємству.  До складу  комісії увійшли  представники  виконавців робіт ТОВ «Нафтогазбуріння», головний державний інспектор відділу нагляду у гірничодобувній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області.

Згідно висновку комісії бурова установка ZJ- 40 для буріння свердловини № 312 Майницької площі виконана монтажем згідно вимог нормативно-правових  актів з охорони праці і готова до введення в експлуатацію. Відтак, складено акт по введенню її в експлуатацію.