На «Роздільському гірничо-хімічному підприємстві «СІРКА» відбувся семінар з охорони праці

01 серпня 2018

Працівники відділу нагляду у гірничодобувній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області  взяли участь у семінарі, який відбувся   на Державному підприємстві «Роздільське  гірничо-хімічне підприємство «СІРКА».

В межах превентивного заходу йшлося про  вимоги гірничого законодавства  та нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки при веденні гірничих робіт на Горішнянському кар’єрі вапняків, що розташований на території Миколаївського району Львівської області.

Це підприємство здійснює свою діяльність у сфері видобування та транспортування вапняків, які використовуються у будівельній та металургійній галузях, а також займається питаннями, пов’язаними з виконанням проекту «Ліквідація сірчаних кар’єрів, відновлення екологічної рівноваги і ландшафту в зоні діяльності Родільського ДГХП «Сірка».

Передусім фахівець ГУ Держпраці у Львівській області розповів присутнім про вимоги законодавства для правильного та безпечного виконання робіт на кар’єрі, зокрема за участю підрядних організацій.

Він  акцентував увагу на дотриманні календарного плану виконання розкривних та добувних робіт а також  на проведенні  робіт по відводу води з кар’єру у зв’язку з наявними погодними умовами.

Разом з тим йшлося про  дотримання вимог охорони праці та промислової безпеки при веденні гірничих робіт на кар’єрі. Фахівець ГУ Держпраці  наголосив на необхідності  обов’язкового дотримання вимог Закону України «Про охорону праці», положень, інструкцій та інших актів з охорони праці та промислової безпеки на підприємстві. Також  йшлося про необхідність забезпечення працівників засобами індивідуального захисту та  важливості якісного проведення навчань і перевірок знань з питань охорони праці.