В ДП «Молтекс Нафта і Газ» Компанії «Молтекс Бізнес» завершено планову перевірку: виявлено 39 порушень

01 серпня 2018

У липні  відбулася  планова  перевірка на  ДП «Молтекс Нафта  і Газ» Компанії «Молтекс Бізнес».  

Основним напрямком діяльності підприємства є видобування газу.

Під час перевірки виявлено 39 порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці, промислової  безпеки та гігієни праці.

З-поміж усіх варто виокремити низку порушень. Зокрема,  не організовано проведення атестації робочих місць на відповідність нормативно-правовим актам з охорони праці. Не проведений інструктаж  по першій кваліфікаційній групі з електробезпеки з працівниками підприємства. Не відновлене ізоляційне покриття метанолопроводів на пункті збору та підготовки газу Городоцького газового родовища. По діючій експлуатаційній свердловині № 9 Городоцького газового родовища  не витримується періодичність відбору та проведення аналізів фізико-хімічних властивостей проб газу.

Окрім цього, не відновлене антикорозійне покриття газопроводу-шлейфу свердловини № 4 Городоцького газового родовища.

Слід зазначити, що ДП «Молтекс Нафта  і Газ» Компанії «Молтекс Бізнес» здійснює видобуток газу на Городоцькому газовому родовищі, на основі спеціального дозволу на користування надрами від 11 листопада 2014 року № 4600 (геологічне вивчення газових покладів надр, в тому числі дослідно-промислова розробка родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовищ); площа – 272,25 км2; термін дії – 20 років). Є угода про умови користування надрами від 24.10.2016 року № 4600.

В адміністративному відношенні Городоцьке газове родовище знаходиться в Городоцькому, Яворівському, Пустомитівському, Миколаївському районах Львівської області. Дослідно-промислова розробка родовища, здійснюється згідно “Уточненого проекту дослідно-промислової розробки Городоцького газового родовища”, 2016 р., затвердженого протоколом ЦКР Міненерговугілля від 24.11.2016 року № 9 і погодженого в Держпраці.

За результатами перевірки керівнику підприємства  вручено обов’язковий до виконання  припис  та запропоновано розробити заходи щодо усунення виявлених під час перевірки порушень вимог нормативно-правових актів з промислової безпеки і охорони праці та їх причин.