На Самбірщині підприємців інформують про вимоги законодавства про працю

23 березня 2018

Днями  відбулися виїзні засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Самбірської РДА.

В рамках виїзних засідань члени робочої групи провели співбесіди із суб’єктами підприємницької діяльності району щодо дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, своєчасності  та повноти сплати податків і зборів, легального використання найманої робочої сили.

Про легалізацію трудових відносин з найманими працівниками, дотримання норми робочого часу та відпочинку, встановлення вихідних днів  поінформував головний державний інспектор ГУ Держпраці у Львівській області Мирон  Лизан.

Заступник голови робочої групи Роман Біндас зазначив, що основною метою таких зустрічей є проведення роз’яснювальної роботи щодо дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, легального використання найманої робочої сили, своєчасної та повної сплати податків.

Також серед підприємців розповсюджено інформаційні листівки щодо запобігання торгівлі людьми та переваг задекларованої праці.

Окрім цього, днями  у Самбірському міськрайонному центрі зайнятості відбулися семінар для учасників АТО, які на сьогодні мають статус безробітного, та семінар  для  людей з інвалідністю.