На семінарі йшлося про проведення будівельно-монтажних робіт в умовах ущільненої забудови

02 лютого 2018

Днями в ТзОВ «Галицький Будівельний Гарант», що знаходиться у м. Львові головні державні інспектори відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв`язку управління нагляду в промисловості і на об`єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Львівській області провели семінар-нараду з питань охорони праці.
Це підприємство відноситься до будівельної галузі і займається будівництвом житлових і нежитлових будівель.
Під час семінар-наради інспектори поінформували про обов’язки роботодавця та працівників щодо додержання вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час проведення будівельно-монтажних, вантажно-розвантажувальних робіт на об’єктах будівництва за допомогою механізмів та вантажопідіймальних кранів. Йшлося також і про проведення будівельно-монтажних робіт в умовах ущільненої забудови.
Під час семінар-наради було надано консультацію працівникам щодо застосування норм законодавства про охорону праці та трудового законодавства, вказано на відповідальність за допущення порушень законодавства про працю та про охорону праці. Також акцентовано увагу на ризиках, які виникають на аналогічних підприємствах.