На шахті «Надія» відбулася навчальна тривога: процес контролювали члени комісії

17 грудня 2018

Днями на шахті «Надія» відповідно до «Графіку протиаварійних тренувань з ліквідації умовної аварії на підприємствах Міненерговугілля на 2018 рік» відбулася навчальна тривога.

Хід навчальної тривоги контролювала комісія під керівництвом в.о. головного інженера ПАТ «Шахта «Надія» Олега Казибріджа за участі начальника відділу нагляду у вугільній промисловості Головного управління Держпраці у Львівській області Володимира Осадці та першого заступника командира Львівсько-Волинського воєнізованого гірничорятувального загону Дмитра Дищенка.

Навчальна тривога проводилася з метою перевірки підготовленості інженерно-технічних працівників, членів допоміжної гірничорятувальної команди і працівників шахти та ЛВ ВГРЗ до порятунку людей. Також перевірялась якість заходів плану ліквідації аварій і його відповідності фактичному положенню в шахті. Водночас було проаналізовано готовність підрозділів ЛВ ВГРЗ до ліквідації аварії та її наслідків.

Після підбиття підсумків та аналізу дій всіх підрозділів комісія зарахувала проведення навчальної тривоги за умови проведення повторного навчання посадових осіб шахти на знання ними обов’язків під час виникнення і ліквідації аварії .