На швейному підприємстві «Весна захід» відбулася перевірка

01 грудня 2017

Фахівці  ГУ  Держпраці у Львівській області  провели  комісійну перевірку стану дотримання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці, промислової безпеки та працевлаштування інвалідів у  Товаристві з обмеженою відповідальністю «Весна захід».

Під час контрольного заходу, інспектори виявили  всього 6 порушень вимог охорони праці, промислової безпеки, оскільки порушення були незначні, їх було усунено під час перевірки. Притягнуто до адміністративної відповідальності 1 особу за порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці.

Слід зазначити, що на підприємстві є відповідальна особа за охорону праці, яка підпорядкована безпосередньо директору. Також розроблено та введено в дію «Положення про службу охорони праці». Керівник ТзОВ «Весна захід» та посадові особи пройшли навчання і перевірку знань з питань охорони праці.

Для посадових осіб розроблені посадові інструкції з відображенням у них функціональних обов’язків з охорони праці. Розроблені інструкції з охорони праці згідно Положення про розробку інструкцій. З працюючими проводяться встановлені інструктажі. Перед прийняттям на роботу з працівниками підприємства проводяться вступний та первинний інструктажі. Ведуться журнали реєстрації  вступного інструктажу та реєстрації інструктажів на робочому місці з охорони праці. Працівники підприємства забезпечені спецодягом і засобами індивідуального захисту.

До важких і шкідливих робіт, а також до робіт із підвищеною небезпекою неповнолітні особи ( до 18 років ) не залучаються.

На цьому підприємстві проводиться роз’яснювальна робота щодо охорони праці (превентивні заходи). Разом з тим спеціаліст служби охорони праці слідкує за дотриманням вимог охорони праці в структурних підрозділах товариства.

Зазначимо, що  стан охорони праці на цьому підприємстві знаходиться на досить високому рівні і працівники виконують роботу згідно інструкцій з охорони праці.