На Сокальщині відбулося прийняття в експлуатацію бурового верстату

12 листопада 2018

За участі головного державного інспектора відділу нагляду у гірничодобувній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області відбулося прийняття в експлуатацію  бурового верстату IDECO SBS DIR-806   (вантажопідйомністю – 160 т.).

Він  розташований у Сокальському районі Львівської області.                                                                       

Участь в комісії представника Держпраці, для введення змонтованої бурової установки в роботу, здійснюється після повної готовності бурової установки, її випробування, обкатування всього обладнання, за наявності документації з охорони праці та промислової безпеки та укомплектованої бурової бригади.

Готовність до пуску бурової установки в роботу здійснюється за рішенням комісії, згідно наказу по підприємству.  До складу  комісії увійшли  представники  виконавців робіт ТОВ «Бурова компанія «Горизонти», головний державний інспектор відділу нагляду у гірничодобувній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області.

Згідно висновку комісії буровий верстат для буріння свердловини № 34 – Великі Мости виконаний монтажем згідно вимог нормативно-правових  актів з охорони праці і готовий до введення в експлуатацію. Відтак складено акт по введенню в експлуатацію.