На свердловині Більче – Волицького газового родовища введено в експлуатацію підйомник для проведення капітального ремонту

29 січня 2018

Головний державний інспектор відділу нагляду у гірничодобувній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області взяв участь в комісії з введення в експлуатацію підйомника ФРАНКС-300 для проведення капітального ремонту на свердловині №58 Більче – Волицького газового родовища.

Уведення змонтованого підйомника в роботу здійснюється за рішенням комісії з приймання підйомника після повної готовності, випробування та за наявності укомплектованої бригади капітального ремонту свердловин. Готовність до пуску оформлено  актом уведення підйомника в експлуатацію. Склад комісії визначено наказом по підприємству. До  комісії увійшли  представники Угерського виробничого відділення ремонтних і сервісних послуг УМГ «Львівтрансгаз» та ГУ Держпраці у Львівській області.

До слова,  якщо вантажопідйомність підйомника становить понад 70 т, у роботі комісії бере участь представник територіального органу Держпраці.