НА ТзОВ «Фуджікура Аутомотів Україна Львів» відбувся семінар з охорони праці

18 липня 2019

Головні державні інспектори  відділу нагляду у машинобудуванні  та енергетиці управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Львівській області Анатолій Люльчук та Ігор Карпин  провели семінар з працівниками  ТзОВ «Фуджікура Аутомотів Україна Львів». Підприємство  займається виготовленням кабельних мереж для провідних європейських автомобільних виробників.

Фахівці  ознайомили керівництво підприємства із вимогами законодавства з охорони праці.

Вони надали методичну допомогу і практичні роз’яснення для внесення змін у інструкції з охорони праці, що діють у підприємстві згідно яких проходять інструктаж та виконують роботи працівники.

Фахівці  наголосили на необхідності утримання у безпечному технічному стані виробничого обладнання.

При цьому  представники ГУ Держпраці у Львівській області зосередили увагу на дотриманні  безпечних  умов  праці під час виконання робіт з експлуатації та обслуговування  електроустановок.  Наголосили на  важливості  контролю виконання організаційних та технічних заходів перед початком та при проведенні робіт в електроустановках напругою до та понад 1000В.

Йшлося також про організацію періодичних та профілактичних випробувань електрозахисних засобів, що застосовуються в електроустановках.                                

Працівникам роз’яснили  гарантії прав на охорону праці відповідно до Закону України «Про  охорону  праці». Водночас інспектори акцентували  увагу  на  проведенні  навчання, інструктажів  та  перевірки  знань з  охорони  праці.