На Закарпатті, за участі першого заступника голови Закарпатської ОВА Мирослава Білецького та регіонального координатора Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Таїсії Симочко, пройшов захід, присвячений поверненню ветеранів на робочі місця.
02 травня 2024![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
До обговорення та дискусії з цього питання долучився начальник Управління інспекційної діяльності у Закарпатській області Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Василь Грицик.
Посадовець нагадав присутнім, що 28 квітня відзначався Всесвітній день охорони праці та повідомив, що турбота про ментальне здоров’я працівників – це складова безпеки і здоров’я на роботі яка сприяє сталості бізнесу і є важливим елементом підтримки як працівників що вже працюють, так і ветеранів, які повернуться на робочі місця.
Участь у заході також взяли представники великого та малого бізнесу регіону та висловили готовність долучитися до програм психосоціальної підтримки на рівні підприємств.