Нагадуємо: декларацію відповідності МТБ вимогам законодавства з питань охорони праці можна подати ОНЛАЙН

20 грудня 2021

Шановні суб’єкти господарювання! Нагадуємо про можливість подати ДЕКЛАРАЦІЮ ВІДПОВІДНОСТІ МТБ  швидко та просто.

Адміністративну послугу з реєстрації декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці підприємства можуть подати в електронному вигляді  – через Єдиний державний портал адміністративних послуг (https://my.gov.ua).

Для цього суб’єкту господарювання слід лише зайти за наведеним посиланням, в шаблоні декларації заповнити всі необхідні рядки, накласти електронний цифровий підпис та, власне, подати Декларацію.

Про результати розгляду декларації Головне управління повідомить суб’єкт господарювання впродовж п’яти робочих днів з дня надходження.

Зареєстрована Декларація відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці оприлюднюється на веб-сайті Головного управління в розділі «Діяльність» – «Адміністративні послуги» – «Інформація про зареєстровані декларації відповідності МТБ».

Слід зазначити, суб’єкти господарювання часто допускаються помилки при поданні декларацій в електронній формі. Зокрема, не повністю заповняють форму декларації, подають декларації лише відсканованим PDF-файлом, без заповнення самої форми декларації тощо.

Відтак, рекомендуємо суб’єктам господарювання з метою отримання консультації з питань заповнення та подання електронних декларацій звертатись до фахівців відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління. Контактний телефон – (032)235-76-73.

Також інформацію щодо реєстрації декларації та взірці заповнення можна переглянути за цим посиланням: “Реєстрація декларацій відповідності” .

Наголошуємо: роботодавець набуває права на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію (застосування) машин, механізмів та устаткування підвищеної небезпеки, відповідно до встановлених Кабінетом Міністрів України переліків, на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці.