Ольга Вільхова вручила службові посвідчення інспекторам праці Дрогобича та Нижанковицької ОТГ

20 грудня 2017

Сьогодні, 20 грудня, начальник ГУ Держпраці у Львівській області Ольга Вільхова вручила  службові посвідчення інспекторів праці органів місцевого самоврядування представникам Дрогобицької міської ради та Нижанковицької ОТГ.

 

 

В рамках робочої зустрічі, яка відбулася за участі міського голови Дрогобича Тараса Кучми, Ольга Вільхова окреслила основні повноваження інспекторів.

Вона наголосила, що інспектор органу місцевого самоврядування здійснюватиме контроль у трьох напрямках. Йдеться про заборгованість з виплати заробітної плати,  неформальну зайнятість та дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці.

«Це завдання для інспекторів органів місцевого самоврядування та спільні пріоритети у роботі»,- зазначила начальник ГУ Держпраці.

За її словами, уже з січня інспектори праці органів місцевого самоврядування зможуть  повноцінно виконувати свої обов’язки.

Звертаючись до присутніх, Ольга Вільхова наголосила, що інспекторам праці органів місцевого самоврядування, передусім, слід проводити активну превентивну діяльність серед роботодавців. Зокрема,  інформувати  підприємців про зміни  у трудовому законодавства та роз’яснювати його вимоги. 

На завершення, Ольга Вільхова зазначила, що ГУ Держпраці у Львівській області надаватиме  всебічне сприяння  інспекторам праці органів місцевого самоврядування.

Опісля в ГУ Держпраці відбулися навчання для нових інспекторів. 

Нагадаємо, що  інспектори праці виконавчих органів міських рад міст обласного значення та сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад  здійснюватимуть державний контроль з питань своєчасної та у повному обсязі оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин. При цьому інспектори Держпраці та її територіальних органів контролюють  усі питання трудового законодавства.

 До слова, інформацію щодо виданих посвідчень інспекторам праці органів місцевого самоврядування можна перевірити на сайті Держпраці у розділі “Здійснення державного контролю  за додержанням законодавства про працю” підрозділі – Інформація про службові посвідчення інспекторів праці органів місцевого самоврядування   або за телефоном (044) 288-10-00.