Підписано Меморандум про співробітництво та партнерство між Держпраці та Асоціацією «Українська Асоціація Меблевиків»

31 серпня 2021

Сьогодні, 31 серпня, т.в.о. Голови Держпраці Віталій Сажієнко та президент Асоціації «Українська Асоціація Меблевиків» Володимир Патіс підписали Меморандум про співробітництво та партнерство.

Метою угоди є консолідація зусиль щодо попередження порушень вимог законодавства про працю, зменшення рівня незадекларованої праці, поліпшення безпеки та охорони здоров’я працівників, попередження виробничого травматизму.

 

У рамках Меморандуму сторони зобов’язуються підтримувати ділові контакти та вживати усіх необхідних заходів для забезпечення ефективності та розвитку їх ділових зв’язків, всіляко сприяти розширенню форм співробітництва на засадах взаємоповаги та допомоги.

Віталій Сажієнко наголосив на відкритості та готовності до систематичної організації зустрічей для обговорення перспектив та напрямів двосторонньої співпраці.

У кінці зустрічі очільник Служби підкреслив важливість підвищення обізнаності працівників та роботодавців щодо необхідності дотримання трудового законодавства, попередження проявів незадекларованої праці та виробничого травматизму.