Посадовці Управління інспекційної діяльності у Рівненській області надали технічну консультацію керівнику комунального підприємства, що експлуатує водопровідно-каналізаційне господарство
11 січня 2023Посадовці Управління інспекційної діяльності у Рівненській області надали технічну консультацію керівнику комунального підприємства, що експлуатує водопровідно-каналізаційне господарство.
Під час заходу наголошено на дотриманні вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорони праці. Всі роботи, які проводяться на об’єктах водопровідно-каналізаційного господарства, вимагають посиленої уваги.
Посадовці Держпраці роз’яснили важливість проведення періодичних медичних оглядів працівників певних категорій та забезпечення у необхідній кількості засобів індивідуального захисту, правильного їх використання.
Акцентовано увагу на виконанні раніше виданого припису та роз’яснено керівнику суб’єкта господарювання про зміни та доповнення, внесені на період дії воєнного стану.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1/16/1f4f2.png)