Представник Держпраці взяв участь у 25-ому Всесвітньому Гірничому Конгресі

02 липня 2018

З  19 по 21 червня 2018 року у м. Астана (Республіка Казахстан) проходив  ювілейний 25-й Всесвітній Гірничий Конгрес.

На Конгресі були присутні делегації майже 50 країн світу.

На запрошення та за сприяння Проекту «Поліпшення стану безпеки та гігієни праці у гірничодобувній промисловості України», а також  Групи технічної підтримки з питань гідної праці та бюро Міжнародної організації праці для країн Центральної та Східної Європи від Держпраці у складі української делегації у вказаному заході брав участь Петров Анатолій Андрійович – головний спеціаліст відділу геолого-маркшейдерських робіт управління гірничого нагляду.             

Провідні інститути гірничо-металургійного комплексу разом з  ключовими постачальниками та сервісними компаніями продемонстрували передові розробки у гірничодобувній промисловості.

В рамках Конгресу проводились тематичні сесії, які охоплювали усі напрямки гірничо-металургійного комплексу : від геологорозвідки до видобутку та збагачення корисних копалин; від оцінки ризиків впровадження діяльності, пов’язаною з розробкою корисних копалин, до залучення міжнародного фінансування.

З доповідями на Всесвітньому Гірничому Конгресі виступили провідні експерти гірничодобувної промисловості та представники суміжних галузей  зі всього світу.

Відповідно до програми перебування в рамках запланованих виступів на сесії «Промислова безпека» представник Держпраці презентував доповідь «Актуальні питання функціонування гірничодобувної галузі України. Правові основи та структура державного гірничого нагляду».

Програма перебування передбачала технічну екскурсію на шахту «Саранская», власником якої є міжнародна компанія «Арселор Міттал».

Участь у засіданнях Конгресу надала можливість ознайомитися із світовими тенденціями охорони та гігієни праці, підвищення рівня промислової безпеки та покращення заходів з охорони довкілля.

За підсумками усі доповіді, які пролунали на панелі Конгресу будуть опубліковані в матеріалах ВГК на сайті: https://wmc2018.org/ru.