Представникам підприємств Львівщини наголосили на вимогах безпечної праці

29 березня 2019

У четвер, 28 березня, фахівці ГУ Держпраці у Львівській області провели семінар щодо охорони праці.

На заході були присутні  керівники служб з охорони праці та інженера з охорони праці підприємств будівельної галузі, лісового господарства,  транспорту та зв’язку,  нафтохімічної та газової промисловостей.

Фахівці ГУ Держпраці у Львівській області детально роз’яснили вимоги з охорони праці у кожній галузі.

Водночас представники ГУ Держпраці  розповіли про причини нещасних випадків та шляхи  зменшення травматизму в цих галузях.

Вони наголосили, що при розробленні інструкцій з охорони праці обов’язково слід  враховувати технологічний процес виробництва.

При цьому проведення інструктажів на робочих місцях з охорони праці на підприємствах не  має бути  просто формальністю.

 Окрім цього, повинна бути і колективна відповідальність працівників. Оскільки  у Законі України «Про охорону праці» йдеться про те, що працівник зобов’язаний  дбати про особисту безпеку і здоров’я, а також про безпеку і здоров’я оточуючих людей в процесі виконання будь-яких робіт чи під час перебування на території підприємства.

До слова, семінар відбувся під головуванням начальника управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Львівській області  Івана Луцика та за участі представників профспілок Львівщини,Фонду соціального страхування України у Львівській області, Головного управління лісового та мисливського господарства Львівської ОДА.