Представникам підприємств Львівщини наголосили на вимогах безпечної праці
29 березня 2019![](https://lviv.dsp.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_7180-1-1024x683.jpg)
У четвер, 28 березня, фахівці ГУ Держпраці у Львівській області провели семінар щодо охорони праці.
![](https://lviv.dsp.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_7175-1.jpg)
На заході були присутні керівники служб з охорони праці та інженера з охорони праці підприємств будівельної галузі, лісового господарства, транспорту та зв’язку, нафтохімічної та газової промисловостей.
Фахівці ГУ Держпраці у Львівській області детально роз’яснили вимоги з охорони праці у кожній галузі.
Водночас представники ГУ Держпраці розповіли про причини нещасних випадків та шляхи зменшення травматизму в цих галузях.
Вони наголосили, що при розробленні інструкцій з охорони праці обов’язково слід враховувати технологічний процес виробництва.
![](https://lviv.dsp.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_7226-1-1024x683.jpg)
При цьому проведення інструктажів на робочих місцях з охорони праці на підприємствах не має бути просто формальністю.
Окрім цього, повинна бути і колективна відповідальність працівників. Оскільки у Законі України «Про охорону праці» йдеться про те, що працівник зобов’язаний дбати про особисту безпеку і здоров’я, а також про безпеку і здоров’я оточуючих людей в процесі виконання будь-яких робіт чи під час перебування на території підприємства.
![](https://lviv.dsp.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_7221-1-1024x683.jpg)
До слова, семінар відбувся під головуванням начальника управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Львівській області Івана Луцика та за участі представників профспілок Львівщини,Фонду соціального страхування України у Львівській області, Головного управління лісового та мисливського господарства Львівської ОДА.