Превентивний захід на базі Новояворівської міської філії ЛОЦЗ

05 вересня 2022
✅ Превентивний захід на базі Новояворівської міської філії ЛОЦЗ
? У рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!» за сприяння проєкту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» інспектором Головного управління Держпраці у Львівській області проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу на базі Новояворівської міської філії ЛОЦЗ з питань подолання явища незадекларованої праці для роботодавців, що здійснюють діяльність у регіоні та осіб, які мають статус безробітних.
? Під час заходу поінформовано про переваги задекларованої праці та отримання офіційної заробітної плати. Акцентовано увагу на ознаках торгівлі людьми і маркерах безпеки протидії. Охоплена аудиторія – 10 осіб.
? Насамкінець інформаційно-роз’яснювальної роботи роздано листівки відповідної тематики з профільними контактами та погоджено розміщення відеоматеріалів кампанії на сторінках соціальних мереж та банерів на стенді Новояворівської міської філії ЛОЦЗ.
? Більше інформації з питань протидії торгівлі людьми, організації трудових відносин в умовах воєнного часу, охорони і гігієни праці тощо – на порталі www.pratsia.in.ua, сайті Держпраці та нашій сторінці у Facebook