Превентивний захід з консультаційної підтримки працівників та роботодавців у ТзОВ «Нова поліклініка захід»
25 серпня 2022![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Посадовцями Головного управління Держпраці у Львівській області у рамках інформаційної кампанії проєкту МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» відвідано суб’єкт господарювання з метою нагадати кожному роботодавцю та працівнику про відповідальність в умовах війни, важливість підтримувати країну, один одного, не допускаючи зниження рівня захисту працівників та стабільності економіки.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)