Про вимоги охорони праці та атестацію робочих місць йшлося під час семінару, який провели фахівці ГУ Держпраці Львівщини

27 червня 2019

У вівторок, 25 червня,  у Стрийському відділенні будівельно-монтажних робіт Філії Управління будівельно-монтажних робіт «Укргазспецбудмонтаж» АТ «Укргазвидобування» за участю представників Головного управління Держпраці у Львівській області відбувся семінар з питань охорони праці та експертизи умов праці.

Керівництво та працівників було ознайомлено з законодавством щодо проведення експертизи умов праці. Зосереджено увагу на необхідності проведення атестації робочих місць за умовами праці.  Наголошено на адміністративній відповідальності керівників за порушення терміну проведення атестації робочих місць за умовами праці.

 Окрім цього, йшлося про порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій та про  проведення лабораторних досліджень умов праці на робочих місцях працівників.

Представники ГУ Держпраці у Львівській області розповіли про основні вимоги безпеки при експлуатації електрообладнання та електроінструменту.  

Водночас присутні  поспілкувалися щодо безпеки при виконанні робіт на висоті та щодо  вимог до засобів індивідуального захисту.

Фахівці поінформували про особливості ведення робіт під час експлуатації балонів, посудин та апаратів, що працюють під тиском та вакуумом. Також вони окреслили вимоги Технічного регламенту безпеки обладнання, що працює під тиском.

Інспектори розповіли про випадки   травмування працівників у цій галузі.                                                                                     

На завершення, вони наголосили, що роботи  проводяться згідно з проектами  на будівництво об’єктів та облаштування нафтових і газових свердловин, в яких має бути зазначено обсяг робіт з урахуванням призначення об’єкту.