Про вимоги промислової безпеки йшлося під час семінару на ДП ПАТ «Концерн-Електрон» завод «Полімер-Електрон»

02 березня 2018

Про охорону праці та   зміни у трудовому  законодавстві розповіли фахівці ГУ Держпраці у Львівській області під час семінару, який відбувся  на ДП ПАТ «Концерн-Електрон»  завод «Полімер-Електрон».  

Фахівці детально обговорили причини  та  обставини  нещасних  випадків в галузі з переробки пластмас, надали консультацію щодо організації функціонування системи управління охороною праці на підприємстві.

Разом з тим вони   окреслили вимоги законодавства з ринкового нагляду, зокрема технічних регламентів, які є у сфері діяльності Держпраці України. 

Також фахівці поінформували про вимоги до засобів захисту органів зору (при роботі зварювальника) та до засобів захисту, що призначаються для запобігання падінню з висоти та застосовуються під час ремонту та чищення димарів, повітропроводів.

Йшлося також і про  безпечне використання газових приладів.

У свою чергу інженер з охорони праці  ДП ПАТ «Концерн-Електрон»  завод «Полімер-Електрон» Володимир Гуль зазначив, що на підприємстві запроваджено План заходів для безаварійного та безпечного функціонування підприємства в опалювальний період 2017-2018 р.р. Крім того,  дотримано виконання вимог законодавства України про охорону праці, зокрема щодо навчання та перевірки знань працівників.

 Здійснюється контроль за наявністю медичних оглядів працівників; графіків планово-попереджуючих ремонтів та обслуговування устаткування. Працівники забезпечені засобами індивідуального захисту, спецодягом.