Питання безпеки праці представників лісового господарства обговорили під час семінару у ТОВ «Вітмар»

02 березня 2018

Про безпечне ведення лісосічних робіт йшлося на превентивному заході, що відбувся днями  у ТОВ «Вітмар»

Так, головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС  ГУ Держпраці у Львівській області розповів про основні вимоги Правил охорони праці для працівників лісової промисловості та лісового господарства й лісової промисловості, норми безплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту для працівників лісового господарства, порядок продовження дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки.

Водночас інспектор акцентував увагу на  проведенні навчання та перевірки знань для працівників, які виконують роботи підвищеної небезпеки та  інструктажів з охорони праці.

Головний державний інспектор відділу експертизи умов праці Головного управління Держпраці у Львівській області Марія Петрушко  поінформувала про основні аспекти законодавства з проведення експертизи умов праці. Вона наголосила на відповідальності керівників за несвоєчасне та неякісне проведення атестації робочих місць за умовами праці, а також за ненадання працівникам компенсацій за шкідливі умови праці.

Головний державний інспектор з питань гігієни праці Назарій Хиляк роз’яснив  механізм проведення попередніх, та періодичних медичних оглядів працівників певних категорій. Разом з тим він  розповів, як уникнути шкідливого впливу низьких температур на організм працівників при виконанні робіт на відкритих промислових майданчиках та не постраждати від переохолодження.

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Головного  управління Держпраці у Львівській області Наталія Топченко-Церковник роз’яснила відмінності між трудовим договором та цивільно-правовим.  Також  вона розповіла про мінімальні гарантії в оплаті праці, відповідальність за порушення законодавства про працю та зміни в законодавстві.