Про випадки травматизму у галузі поліграфії та причини їх настання йшлося на семінарі у ТзОВ «Видавничий дім»

18 січня 2018

У вівторок, 16 січня,  фахівці ГУ Держпраці у Львівській області провели  семінар-нараду та надали консультативно – методичну допомогу у ТзОВ «Видавничий дім» з питань дотримання законодавства про охорону праці.                                         

  Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС ГУ Держпраці у Львівській області  Галина Струтинська поінформувала  присутніх про основні вимоги та заходи щодо дотримання безпечних умов праці.

Також вона розповіла  про випадки травматизму та причини їх настання в галузі поліграфії. При цьому  інспектор наголосила, що для попередження виробничого травматизму необхідно підвищити відповідальність посадових осіб та працівників підприємств за дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці.

Слід зазначити, що під час семінару особливу увагу було приділено питанням проведення навчання, інструктажів з охорони праці, призначення відповідального за справний стан і безпечну експлуатацію електрогосподарства.

Головний державний інспектор відділу з питань гігієни праці Управління з питань праці Олександр Савенко ознайомив з основними нормативно-правовими  документами з діяльності відділу з питань гігієни праці та  порядком проведення медичних оглядів працівників певних категорій у відповідності до наказу МОЗ №246 від 21.05.2007р. 

Учасників семінару повідомлено про зміни до законодавства про працю, зокрема і про посилення відповідальності за порушення.