Проведено навчання в Стрийському відділенні АТ «Львівгаз» інспекторами Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці на тему: «Організація безпечної експлуатації газовикористовувального устаткування в побуті, можливі ризики при його експлуатації та шляхи їх вирішення, безпечна експлуатація димових та вентиляційних каналів, а також вимоги щодо організації на підприємстві пунктів (точок) обігріву працівників при відмові системи опалення»

19 січня 2023
Проведено навчання в Стрийському відділенні АТ «Львівгаз» інспекторами Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці на тему: «Організація безпечної експлуатації газовикористовувального устаткування в побуті, можливі ризики при його експлуатації та шляхи їх вирішення, безпечна експлуатація димових та вентиляційних каналів, а також вимоги щодо організації на підприємстві пунктів (точок) обігріву працівників при відмові системи опалення».
Під час заходу доведено основні вимоги «Правил безпеки систем газопостачання» в частині безпечної експлуатації димових і вентиляційних каналів житлових і громадських будинків.
Наголошено, що безпечну експлуатацію та технічне обслуговування димових і вентиляційних каналів житлових і громадських будинків забезпечує власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач). Перевірка і прочищення димових та вентиляційних каналів повинні виконуватися спеціалізованою організацією, яка має дозвіл на виконання цих робіт центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю.
Інспекторами Держпраці роз’яснено соціальні гарантії для офіційно працевлаштованих працівників та акцентовано на перевагах задекларованої праці. Надано вичерпні відповіді на питання, які були поставлені працівниками підприємства. Охоплена аудиторія – 11 працівників.
📲 Більше інформації з питань охорони праці, організації трудових відносин в умовах воєнного часу, охорони і гігієни праці тощо – на порталі https://pratsia.in.ua та сайтах https://lviv.dsp.gov.ua і https://dsp.gov.ua