Проведено навчання з працівниками КЗ ЛОР «Бориславська санаторна школа»
10 березня 2023![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
У межах проведення превентивних заходів, головними державними інспекторами відділу з питань безпеки праці південного регіону Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці, проведено навчання з працівниками КЗ ЛОР «Бориславська санаторна школа» на тему: «Безпека під час опалювального сезону та вимоги щодо організації на підприємстві пунктів (точок) обігріву працівників при відмові системи опалення».
Фахівці Держпраці нагадали працівникам підприємства про необхідність додержання вимог законодавства з охорони праці, тому що роботи з експлуатації газового обладнання віднесено до розряду підвищеної небезпеки.
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)