Проведено семінар для працівників Нафтогазовидобувного управління (НГВУ) “Бориславнафтогаз”

05 жовтня 2015

Нафтогазовидобувне управління (НГВУ) “Бориславнафтогаз” утворено відповідно до рішення загальних зборів ВАТ ”Укрнафта” від 8 жовтня 1997 р. шляхом перетворення дочірного підприємства “Бориславнафтогаз” ВАТ “Укрнафта” у структурну одиницю ПАТ “ Укрнафта”.

НГВУ “Бориславнафтогаз” є структурною одиницею ПАТ “Укрнафта” з питань комплексного освоєння нафтових та газових родовищ, видобування нафти та природного газу.

Видобуток нафти і нафтового газу НГВУ “Бориславнафтогаз” проводиться на

родовищах:Бориславському, Мельничинському, Орів-Уличнянському,

Східницькому, Новосхідницькому, Заводівському, Старосамбірському,

Коханівському.

Експлуатаційний фонд нафтових свердловин становить 752 одиниці, в т.ч. діючий фонд- 524, бездіючий фонд- 228. Ремонтом оьбладнання на цих свердловинах і займається прокатно – ремонтний цех експлуатаційного обладнання.

Головний державний інспектор з охорони праці відділу нагляду у гірничодобувній промисловості Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Львівській області Михайло Майдра Мар’янович разом з головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно правових актів Управління з питань праці ГУ Держпраці у Львівській області  Герей Р.Р. провели семінар – нараду для посадових осіб та працівників прокатно – ремонтного цеху експлуатаційного обладнання нафтогазовидобувного управління «Бориславнафтогаз» ПАТ «Укрнафта» на тему : «Дотримання вимог нормативно-правових актів з питань праці, охорони праці та промислової безпеки, зміни в трудовому законодавстві в розрізі Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» та інших нормативно – правових актів», з метою ознайомлення посадових осіб та працівників підприємства:

  1. Ознайомлення з Положенням “Про Державну службу України з питань праці” затвердженого КМУ від 11 лютого 2015 р. № 96.
  2. Права на охорону праці під час укладання трудового договору ЗУ “Про охорону праці” Постанова ВР № 2695-XII від 14.10.92.
  3. Права працівників на охорону праці під час роботи ЗУ “Про охорону праці” Постанова ВР № 2695-XII від 14.10.92.
  4. Управління охороною праці та обов’язки роботодавця ЗУ “Про охорону праці” Постанова ВР № 2695-XII від 14.10.92.
  5. Обов’язки працівника щодо додержання вимог нормативно-правових актів з охорони праці ЗУ “Про охорону праці” Постанова ВР № 2695-XII від 14.10.92.
  6. Документи, що належать до нормативно-правових актів з питань охорони праці та праці.
  7. Опрацювання, прийняття та скасування нормативно-правових актів з охорони праці ЗУ “Про охорону праці” Постанова ВР № 2695-XII від 14.10.92 та нормативно-правових актів з питань праці .
  8. Відповідальність за порушення вимог щодо охорони праці ЗУ “Про охорону праці” Постанова ВР № 2695-XII від 14.10.92.
  9. Організації профілактичної роботи (відомчого нагляду); розробки та впровадження превентивних заходів з питань охорони праці на підприємстві.
  10. Аналіз стану травматизму за 8 місяців 2015 р.
  11. Розслідування та облік нещасних   випадків на підприємстві.
  12. Організаційні заходи, що убезпечують працівників під час роботи.
  13. Технічні заходи, що створюють безпечні умови виконання роботи.
  14. Основні аспекти Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообовязкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці №77-VII від 28.12.2014 року.
  15. Укладання та розірвання трудового договору з працівником, дотримання умов праці, легалізація робочих місць.
  16. Зміни законодавства, що стосуються оплати праці.
  17. Відпустки (чергові, щорічні, додаткові, без збереження заробітньої плати тощо).
  18. Адміністративна, кримінальна відповідальність за порушення законодавства про працю.

Виступив головний державний інспектор  відділу нагляду у гірночодобувній промисловості Майдра М.М., який доповів про створення Державної служби України з питань праці, ознайомив ІТП з положенням про Держслужбу праці. Доповів, що на даний час проходить перегляд нормативно – правових актів з питань охорони праці. Ознайомив присутніх з причинами утворення нещасних випадків на виробництві та навів приклади. Наголосив про посилення відомчого контролю в цеху та інше

Виступив головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно правових актів Герей Р.Р., яка проаналізував заходи, які застосовуються на підприємствах під час укладання трудових договорів з працівниками. Ознайомив працівників з змінами, що стосується оплати праці. Довів до відома працівників про збільшення розміру штрафних санкцій за порушення трудового законодавства та інше.

Надано консультацію та методичну допомогу в опрацюванні, побудові та функціонуванні системи управління охороною праці підприємства та інше.

DSCN2017 DSCN2018