Проведено семінар у Золочівському МВЖКП

07 жовтня 2015

05.10.15р. в м. Золочів, головним державним інспектором – Гавришківим В.Р. ГУ Держпраці у Львівській області проведено семінар: ознайомлення з основними завданнями Державної служби України з питань праці, організація охорони праці з дотриманням ПБ та ОП при проведенні технічного обслуговування блоків ДВК в житлових будинках.

Доповідач Гавришків В.Р. наголосив, що ГУ Держпраці у Львівській області спрямовує свою діяльність на проведення превентивних заходів з питань охорони праці та промислової безпеки направлену для попередження нещасних випадків, пов’язаних з використанням газу в побуті, та висвітлив наступні питання:

  1. Ознайомлення з Положенням “Про Державну службу України з питань праці” затв. КМУ від 11 лютого 2015 р. № 96.
  2. Ознайомлення з новими «Правилами безпеки систем газопостачання», зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 08 червня 2015р. за № 674/27119 та затверджених наказом  Міністерства енергетики та вугільної промисловості України 15.05.2015  № 285.
  3. Надання інформаційно-методичних рекомендацій, щодо проведення перевірок і прочищення димових та вентиляційних каналів в житлових будинках, які обслуговує підприємство
  4. Контроль якості   виконання робіт по техобслуговуванню ДВК в житлових будинках;
  5. Дотримання графіку технічного обслуговування блоків ДВК       житлових будинків;
  6. Перевірка стану блоків ДВК та оголовків димовентиляційних каналів.