Проведено семінар з керівниками навчальних закладів у відділі освіти Самбірської РДА

03 жовтня 2015

На виконання доручення Держпраці України від 06.08.2015року №2009/0/54-13/6/ДП-15 «Щодо попередження нещасних випадків і аварій у навчальних закладах» у відділі освіти Самбірської РДА проведено семінар з керівниками навчальних закладів цього району.

Головним державним інспектором відділу нагляду у СКС, АПК Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Бринь Л.В. акцентовано увагу щодо підготовки навчальних закладів до нового навчального року та безпечного їх функціонування в осінньо-зимовий період, а саме: виведення котелень з підвальних приміщень, медогляд та професійний добір операторів котелень, вимоги до технічного стану котельного обладнання, наявність експлуатаційної документації, введення в експлуатацію котелень, наявність дозволів на експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, стан електрогосподарства, тощо.

Головний державний інспектор відділу контролю за додержання трудового законодавства, зайнятості та інших нормативно-правоваих актів Лизан М. О. надав присутнім консультацію щодо правильного укладання трудового договору, гарантії при укладенні, зміні та припиненні трудового договору, гарантії забезпечення права громадян на працю, порядок виплати та нарахування заробітної плати, щорічних, додаткових відпусток, а також доведено до відома учасникам семінару про відповідальність за порушення законодавства про працю.