Прикарпатському управлінні бурових робіт проведено семінар-нараду

02 жовтня 2015

Прикарпатське управління бурових робіт утворене відпровідно до рішення ВАТ “Укрнафта” 21 березня 2003 року шляхом злиття Івано-Франківського, Долинського, Надвірнянського та Бориславського управлінь бурових робіт ВАТ “Укрнафта”.

     Прикарпатське УБР входить до складу ПАТ “Укрнафта” на правах структурної одиниці і діє на підставі затвердженого в установленому порядку „ Положення ”.

             Основним видом діяльності Прикарпатського УБР є будівництво пошуково-розвідувальних та експлуатаційних нафтових і газових, водозабірних і нагнітальних свердловин.          

             Прикарпатське УБР розташоване в м. Долина Івано-Франківської області по вул. С.Бандери, 1. Прикарпатське УБР здійснює будівництво свердловин на території Чернівецької, Львівської, Івано-Франківської, Сумської, Полтавської і Харківської областей.  

Головною метою Прикарпатського УБР є забезпечення виконання програм видобутку вуглеводнів і нарощування їх запасів, приросту запасів нафти і газу; забезпечення рентабельності виробництва; підвищення ефективності і якості виконуваних робіт за рахунок застосування нової техніки і прогресивної технології.

На даний час на території Львівської області знаходиться підрозділ бази виробничого обслуговування м. Борислав, загальною кількістю – 12 працівників, з них жінок -2.

Адреса підрозділу бази виробничого обслуговування м. Борислав: м. Борислав, вул.. Ст. Бандери, 100.

Керівник Прикарпатського Управління бурових робіт: Гуць Анатолій Юрійович.

Головний державний інспектор з охорони праці відділу нагляду у гірничодобувній промисловості Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Львівській області Михайло Майдра Мар’янович разом з головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно правових актів Управління з питань праці ГУ Держпраці у Львівській області  Нагірняк Г.М. провели нараду – семінар з працівниками та посадовими особами підрозділу бази виробничого обслуговування м. Борислав Прикарпатського управління бурових робіт на тему : «Дотримання вимог нормативно-правових актів з питань праці, охорони праці та промислової безпеки, зміни в трудовому законодавстві в розрізі Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» та інших нормативно – правових актів», з метою ознайомлення посадових осіб та працівників підприємства:

 1. Ознайомлення з Положенням “Про Державну службу України з питань праці” затвердженого КМУ від 11 лютого 2015 р. № 96.
 2. Права на охорону праці під час укладання трудового договору ЗУ “Про охорону праці” Постанова ВР № 2695-XII від 14.10.92.
 3. Права працівників на охорону праці під час роботи ЗУ “Про охорону праці” Постанова ВР № 2695-XII від 14.10.92.
 4. Управління охороною праці та обов’язки роботодавця ЗУ “Про охорону праці” Постанова ВР № 2695-XII від 14.10.92.
 5. Обов’язки працівника щодо додержання вимог нормативно-правових актів з охорони праці ЗУ “Про охорону праці” Постанова ВР № 2695-XII від 14.10.92.
 6. Документи, що належать до нормативно-правових актів з питань охорони праці та праці.
 7. Опрацювання, прийняття та скасування нормативно-правових актів з охорони праці ЗУ “Про охорону праці” Постанова ВР № 2695-XII від 14.10.92 та нормативно-правових актів з питань праці .
 8. Відповідальність за порушення вимог щодо охорони праці ЗУ “Про охорону праці” Постанова ВР № 2695-XII від 14.10.92.
 9. Організації профілактичної роботи (відомчого нагляду); розробки та впровадження превентивних заходів з питань охорони праці на підприємстві.
 10. Аналіз стану травматизму за 8 місяців 2015 р.
 11. Розслідування та облік нещасних   випадків на підприємстві.
 12. Організаційні заходи, що убезпечують працівників під час роботи.
 13. Технічні заходи, що створюють безпечні умови виконання роботи.
 14. Основні аспекти Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообовязкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці №77-VII від 28.12.2014 року.
 15. Укладання та розірвання трудового договору з працівником, дотримання умов праці, легалізація робочих місць.
 16. Зміни законодавства, що стосуються оплати праці.
 17. Відпустки (чергові, щорічні, додаткові, без збереження заробітньої плати тощо).
 18. Адміністративна, кримінальна відповідальність за порушення законодавства про працю.

Виступив головний державний інспектор  відділу нагляду у гірночодобувній промисловості Майдра М.М., який доповів про створення Державної служби України з питань праці, ознайомив ІТП з положенням про Держслужбу праці. Доповів, що на даний час проходить перегляд нормативно – правових актів з питань охорони праці. Ознайомив присутніх з причинами утворення нещасних випадків на виробництві та навів приклади. Наголосив про посилення відомчого контролю на підприємстві та інше

Виступив головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно правових актів Нагірняк Г.М., яка проаналізувала заходи, які застосовуються на підприємствах під час укладання трудових договорів з працівниками. Ознайомила працівників з змінами, що стосується оплати праці. Довела до відома працівників про збільшення розміру штрафних санкцій за порушення трудового законодавства та інше.

          Надано консультацію та методичну допомогу в опрацюванні, побудові та функціонуванні системи управління охороною праці підприємства та інше.