Прийнято в експлуатацію ще одну бурову установку

12 лютого 2018

За участі головного державного інспектора ГУ Держпраці у Львівській області відбулося прийняття в експлуатацію  бурової установки  для буріння свердловини, яка змонтована  Стрийським відділенням бурових робіт філії БУ «Укрбургаз».

Участь в комісії представника Держпраці для введення змонтованої бурової установки в роботу здійснюється після повної готовності бурової установки, її випробування, обкатування всього обладнання та за наявності укомплектованої бурової бригади.

Готовність до пуску бурової установки в роботу здійснюється за рішенням комісії, згідно наказу по підприємству.  До складу  комісії увійшли  представники  виконавців робіт Стрийського ВБР, головний державний інспектор відділу нагляду у гірничодобувній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області.

Згідно висновку комісії бурова установка 2500 ДГУ (в/п – 145 т.) для буріння свердловини № 23 Вишнянська виконана монтажем згідно вимог нормативно-правових  актів з охорони праці і готова до введення в експлуатацію. Відтак складено акт по введенню в експлуатацію.

Разом з тим днями головний державний інспектор відділу нагляду у гірничодобувній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області взяв участь в комісії по прийому-передачі закінченої бурінням та випробуваної пошукової свердловини № 2 Південно-Бориславської площі. Виконавцем робіт  було ТОВ «Полтавська бурова компанія» замовнику ТОВ «Перша Українська газонафтова компанія».

Працівник ГУ Держпраці  перевірив відповідність технічної документації щодо закінчення будівництва свердловини та відповідність змонтованого нафтогазового обладнання вимогам нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки. Опісля було  складено акт прийняття – передавання.